#budvkurzu

Schovat se v davu anonymních vývojářů tady není možné. Každý tým má svoji zodpovědnost a tu přenáší i na své členy.

Jsme největší dodavatel sázkového softwaru ve střední Evropě.

Již od roku 2000 pracujeme na ucelené řadě produktů a služeb, které pokrývají celé spektrum sázení na sportovní, virtuální i e-sportové utkání. Ve zkratce to znamená, že umožňujeme sázkovým kancelářím přijímat sázky na sport.

Naši klienti:

86 %

VÝVOJÁŘSKÝCH A TECHNICKÝCH POZIC

2

POBOČKY

16

HOLEK

100+

BETSYSÁKŮ

205 MIL.

OBRAT V KČ

„Oceňuji kafe, skříňky s jídlem a mám velký respekt k některým lidem zde, protože to jsou nejen špičky v oboru, ale také skvělí kolegové.“ Ondra, Betsys

„Líbí se mi důvěra v zaměstnance a orientace na výsledek namísto nějakých zdlouhavých firemních procesů.“ Jana, Betsys

„Příjemný kolektiv, lidi jsou zde velmi ochotní. Spousta firemních akcí. Možnost osahat si zajímavé technologie. Parádní servis od holek z officu, dobře se o nás všechny starají.“

Další hodnocení přímo od našich zaměstnanců najdete na atmoskop.cz:

Naše vize: Být stabilní partner se silným zázemím a specializovaným know how pro vývoj sázkového softwaru.

Náš produkt je o skloubení matematických výpočtů a statistických modelů s technologickými možnostmi moderních prezentačních kanálů. Nejedná se jen o jednoúčelový prezentační web či nástroj, je to platforma. To přináší velmi rozmanitý technologický základ od PHP, Javascriptu, Pythonu po PostgreSQL a dalších.

600k

UNIKÁTNÍCH NÁVŠTĚVNÍKŮ ZA DEN

300 MIL.

POŽADAVKŮ ZA DEN

50 MIL.+

požadavků na API za den

Naše hodnoty

TRANSPARENTNOST

Je vidět, na čem pracujeme. Otevřeně informujeme a veřejně prezentujeme dopady naší práce, i v případě, kdy věci nejdou zcela v plánu. Zvyšujeme tím vzájemnou důvěru, na které nám záleží. 

ZODPOVĚDNOST

Jsme přímo zodpovědní za naši práci a produkty. Zároveň jsme zodpovědní vůči svému týmu, okolí i sobě. Naše podnikání má hodnotu, kterou chceme rozvíjet.

OTEVŘENOST

Budujeme otevřenou kulturu pro sdílení našich názorů a nápadů. Umíme vysvětlit, proč věci děláme a kam tím směřujeme. Sdílíme své vědomosti a zkušenosti.

ZDOKONALOVÁNÍ

Svět kolem nás se neustále mění a my víme, že se musíme včas měnit s ním. Skrze sdílení vlastních vědomostí a zkušeností, které je součástí naší kultury, se tak neustále učíme a zdokonalujeme.

OCENĚNÍ A OHLASY

Jak probíhá nábor nových Betsysáků?

1. SAMI SI VYBERETE, JAK PROBĚHNE PRVNÍ KOLO

Pokud nám váš profil zapadne do našeho hledáčku, čekejte od nás telefonát nebo smsku nejpozději do druhého dne. Domluvíme se spolu, jak proběhne první kolo – jestli k nám přijdete na kafe s HR nebo dáte přednost pohovoru přes telefon.

2. SCHŮZKA S TEAM LEADEREM

Pokud vše klape podle představ, v druhém kole se potkáte s vaším budoucím team leaderem. Povídat si budete o vašich pracovních zkušenostech a vy se od nás dozvíte všechno podstatné k pozici a životu v Betsys.

3. TRIAL DAY

Pozveme vás k nám cca na půl dne, abyste se mohl/a potkat se svými budoucími kolegy a majiteli společnosti. Více neformálně si také popovídáte se svým případným team leaderem. Tento krok je jen u vybraných výběrových řízení.

4. NABÍDKA DO DRUHÉHO DNE

Po schůzce s team leaderem už budeme mít jasno, pokud jste ten/ta, koho hledáme, dostanete nabídku nejpozději do druhého pracovního dne.

5. ZPĚTNÁ VAZBA

Ať už pohovory dopadnou jakkoliv, budeme se snažit, abyste od nás dostal/a zpětnou vazbu nejpozději do 8 dnů od vaší první reakce.

Zajímá vás ještě něco? Napište nám na jobs@betsys.com

VOLNÁ MÍSTA

ČESKÁ REPUBLIKA

Betsys - centrála
Karolinská 650
Praha 8, 186 00

Impact Hub Brno Cyrilská 7
Brno-střed-Trnitá, 602 00

POLSKO

Betsys Poland sp. z o.o.
Člen koncernu Betsys
Chorzowska 6
40-121 Katowice

© BETSYS 2022