#budvkurzu

Schovat se v davu anonymních vývojářů tady není možné. Každý tým má svoji zodpovědnost a tu přenáší i na své členy.

Jsme největší dodavatel sázkového softwaru ve střední Evropě.

Již od roku 2000 pracujeme na ucelené řadě produktů a služeb, které pokrývají celé spektrum sázení na sportovní, virtuální i e-sportové utkání. Ve zkratce to znamená, že umožňujeme sázkovým kancelářím přijímat sázky na sport.

Naši klienti:

86%

VÝVOJÁŘSKÝCH A TECHNICKÝCH POZIC

2

POBOČKY

9+

HOLEK

75+

BETSYSÁKŮ

150 MIL.

OBRAT V KČ

“Oceňuji kafe, skříňky s jídlem a mám velký respekt k některým lidem zde, protože to jsou nejen špičky v oboru, ale také skvělí kolegové.” Ondra, Betsys

“Líbí se mi důvěra v zaměstnance a orientace na výsledek namísto nějakých zdlouhavých firemních procesů.” Jana, Betsys

“Stále nekorporátní atmosféra a dobré vztahy s kolegy v týmu. Oceňuji hrazdu na 1. patře (v malé zasedačce) na protažení.” Martin, Betsys

Další hodnocení přímo od našich zaměstnanců najdete na atmoskop.cz:

Naše vize: Být stabilní partner se silným zázemím a specializovaným know how pro vývoj sázkového softwaru.

Náš produkt je o skloubení matematických výpočtů a statistických modelů s technologickými možnostmi moderních prezentačních kanálů. Nejedná se jen o jednoúčelový prezentační web či nástroj, je to platforma. To přináší velmi rozmanitý technologický základ od PHP, Javascriptu, Pythonu po PostgreSQL a dalších.

600k

UNIKÁTNÍCH NÁVŠTĚVNÍKŮ ZA DEN

300 MIL.

POŽADAVKŮ ZA DEN

50 MIL.+

požadavků na API za den

Naše hodnoty

TRANSPARENTNOST

Je vidět, na čem pracujeme. Netajíme, když věci nejdou tak, jak jsme plánovali a veřejně prezentujeme dopady naší práce a tím zvyšujeme vzájemnou důvěru.

ZODPOVĚDNOST

Jsme přímo zodpovědní za naši práci a produkty a také jsme zodpovědní vůči sobě, teamu i okolí. Vlastníme i byznys, i hodnotu, kterou chceme rozvíjet.

OTEVŘENOST

Budujeme otevřenou kulturu pro sdílení našich názorů a nápadů. Umíme vysvětlit, proč věci děláme a kam tím směřujeme. Sdílíme své vědomosti a zkušenosti.

ZDOKONALOVÁNÍ

Víme, že svět kolem nás se mění a my se potřebujeme měnit s ním. Vytváříme učící se kulturu skrze sdílení vědomostí a zkušeností a učíme se tak i sami o sobě.

U NÁS TO NENÍ JEN O PRÁCI!

U nás se totiž stále něco děje! Společné snídaně, barbeque párty, vánoční párty, pravidelné masáže přímo v officu, setkání u drinku s nováčky a mnohem víc!

jak to u nás vypadá?

Previous
Next

Jak probíhá nábor nových Betsysáků?

1 . SAMI SI VYBERETE , JAK PROBĚHNE PRVNÍ KOLO

Pokud nám váš profil zapadne do našeho hledáčku, čekejte od nás telefonát nebo smsku nejpozději do druhého dne. Domluvíme se spolu, jak proběhne první kolo – jestli k nám přijdete na kafe s HR nebo dáte přednost pohovoru přes telefon.

2 . SCHŮZKA S TEAM LEADEREM

Pokud vše klape podle představ, v druhém kole se potkáte s vaším budoucím team leaderem. Povídat si budete o vašich pracovních zkušenostech a vy se od nás dozvíte všechno podstatné k pozici a životu v BetSys.

3. TRIAL DAY

Pozveme vás k nám cca na půl dne, abyste se mohl/a potkat se svými budoucími kolegy a majiteli společnosti. Více neformálně si také popovídáte se svým případným team leaderem. Tento krok je jen u vybraných výběrových řízení.

4.NABÍDKA DO DRUHÉHO DNE

Po schůzce s team leaderem už budeme mít jasno, pokud jste ten/ta, koho hledáme, dostanete nabídku nejpozději do druhého pracovního dne.

5. ZPĚTNÁ VAZBA

Ať už pohovory dopadnou jakkoliv, budeme se snažit, abyste od nás dostal/a zpětnou vazbu nejpozději do 8 dnů od vaší první reakce.

Zajímá vás ještě něco? Napište nám na jobs@betsys.com

VOLNÁ MÍSTA

ČESKÁ REPUBLIKA

Betsys - centrála
Sladkovského náměstí 1
Praha 3, 130 00

POLSKO

Betsys Poland sp. z o.o.
Porcelanowa 8
40-246 Katowice

Email: jobs@betsys.com
Telefon ČR: +420 222 361 293 
Telefon PL: +048 324 347 901
www.betsys.com

BETSYS 2020 © web by www.monikaaron.cz